Wynajem mobilnych zabezpieczeń sanitarnych

Podczas organizacji różnego rodzaju wydarzeń, szykowania placów pod budowy czy terenów pod inwestycję, należy wziąć pod uwagę szereg spraw, które należy zaplanować. Jednym z nich jest zapewnienie gościom, pracownikom, wszystkim obecnym odpowiednich warunków higienicznych. Nie zawsze lokalizacja pozwala na wykorzystanie łazienek i toalet mieszczących się w budynkach. Wygodnym rozwiązaniem jest wtedy wynajem toalet przenośnych.

Rodzaje zabezpieczeń sanitarnych

W zależności od miejsc i wydarzeń, przy których można wykorzystywać tego typu zaplecze higieniczne, można zastanowić się nad tym, który typ sprawdzi się najlepiej. Do najpopularniejszych rozwiązań można zaliczyć WC przenośne, zarówno w klasie Standard, jak i Premium, a także kontenery sanitarne. Każde z nich są odpowiednio wyposażone we wszystkie niezbędne elementy, spełniają też podstawowe wymogi związane z higieną. 

Jeśli jest taka potrzeba, możemy zdecydować się jedynie na wynajem umywalek przenośnych, jak i na wypożyczenie kontenerów z kabinami prysznicowymi. Do każdego z tych rozwiązań można zamówić także usługę serwisu i czyszczenia. Wtedy będziemy mieć pewność, że ład będzie utrzymany na odpowiednim poziomie. Firma, która prowadzi wynajem toalet przenośnych zapewni przewóz wszystkich urządzeń, dowóz na miejsce, podłączenie do niezbędnych instalacji, a także późniejszy demontaż.

Duże imprezy, festyny, festiwale – wynajmij mobilne zabezpieczenia sanitarne 

Im więcej ludzi będzie gromadzić się na konkretnym wydarzeniu, tym bardziej rozbudowane zaplecze sanitarne należy zapewnić. Jeśli mowa o dużych koncertach, festiwalach, to w grę może wchodzić obecność nawet kilku tysięcy gości. Nie sposób ograniczyć się w takim przypadku jedynie do łazienki w pobliskim budynku. Najwygodniejszym rozwiązaniem będzie mobilne WC. Podczas takich wydarzeń często wykorzystywane są pojedyncze toalety przenośne typu Standard, ustawione obok siebie w długich rzędach. 

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby również połączyć kilka rozwiązań. Dzięki temu można między innymi ustawić długie rzędy kabin standardowych dla wszystkich uczestników, osobne toalety przenośne typu Premium dla wybranych gości, a kontener sanitarny dla pracowników i obsługi całego wydarzenia – którzy są tam obecni już na długo przed rozpoczęciem i po zakończeniu całej imprezy.

Budowy i remonty – tu skorzystasz z mobilnych zabezpieczeń sanitarnych

Gdy zaczynamy zupełnie nową inwestycję, albo podejmujemy się solidnej przebudowy, musimy liczyć się z tym, że nie będzie w pobliżu dostępnej łazienki, dopóki nie zostanie postawiony cały budynek. Dlatego sporą popularnością cieszą się kontenery sanitarne. Pozwalają na dużą swobodę na budowie – są mobilne, więc można je postawić tam, gdzie będzie nam najbardziej odpowiadać. Możemy też zmienić ich lokalizację nawet w trakcie trwania inwestycji, jeśli front prac przesunie się w innym kierunku. 

Warto wiedzieć, że na rynku dostępne są różne rodzaje kontenerów sanitarnych, więc możemy zastanowić się nad tym, który będzie nam najbardziej potrzebny. Czy to będzie kontener wyłącznie z umywalkami, połączony z toaletami, czy może kontener wyposażony również w kabiny prysznicowe. Możemy zdecydować się na kontener z podziałem na damski i męski, dzięki czemu wszyscy pracownicy będą mieli pełen komfort korzystania z tego typu toalety na budowie.

Ogródki, działki, parki – skorzystaj z mobilnych zabezpieczeń sanitarnych

Z takich usług, jak wynajem toalet przenośnych, można korzystać też w przypadku znacznie mniejszych wydarzeń czy inwestycji. Nie musi to być od razu festiwal na wiele tysięcy osób czy budowa nowej autostrady. Czasem przyda się takie rozwiązanie także jako toaleta na działkę. Różnego rodzaju ogródki często nie mają dostępu do instalacji kanalizacyjnych. I właśnie przenośne WC może się okazać w tej sytuacji najkorzystniejszym wyjściem. 

Z reguły nie ma potrzeby montażu w takich miejscach całych kontenerów sanitarnych. Bywa, że klienci decydują się na toalety typu Standard. Często to zarządcy takich terenów zajmują się wynajmem przenośnych toalet i ustawiają je na przykład w rejonie głównego wejścia. Tak, by każdy z ogrodników i działkowców miał do nich swobodny dostęp.

Źródło: Toalety przenośne wynajem – mToilet

Marcin

Interesuje się biznesem, nowoczesnym stylem życia oraz nowymi technologiami. W wolnej chwili gra w piłkę nożną lub spędza czas z kolejnymi książkami.

Read Previous

Półmaski trzeciej generacji oraz metody na efektywną ochronę dróg oddechowych

Read Next

Grunt – niezbędny element przygotowania powierzchni przed wykończeniem